Trzeci świat Maciej Guzek

ISBN:

Published:

Paperback

288 pages


Description

Trzeci świat  by  Maciej Guzek

Trzeci świat by Maciej Guzek
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 288 pages | ISBN: | 10.16 Mb

Widziałeś już świat pełen jednorożców? Świat elfów? Świat rozświetlonych dolin, świat uroczysk i tajemniczych jezior? Świat Białej Wieży i czarownych mgieł? Świat baśni?Widziałeś, wiem.Ale spójrz jeszcze raz. Przyjrzyj się uważnie, jak ten światMoreWidziałeś już świat pełen jednorożców?

Świat elfów? Świat rozświetlonych dolin, świat uroczysk i tajemniczych jezior? Świat Białej Wieży i czarownych mgieł? Świat baśni?Widziałeś, wiem.Ale spójrz jeszcze raz. Przyjrzyj się uważnie, jak ten świat wygląda.Skolonizowany przez Polaków.Królikarnia ewidencjonuje go pod numerem trzecim. Dowództwo Wojska Polskiego pcha tam transporty broni, żywności i coraz to nowe zastępy poborowych. Ale cywilów wpuszcza się tam niechętnie.Nieprzypadkowo.Jest bowiem jeszcze druga strona — Południe. Tam trudniej o sielskie landszafty.Gdyby cię tam wpuszczono, zobaczyłbyś Dziwkę — złą, czerwoną gwiazdę, wisząca nad horyzontem.

Ujrzałbyś pochody trupów i armie deformantów. Napiłbyś się wody z zatrutych studni. Spojrzałbyś w oczy zdeprawowanych herosów, w których mieszka szaleństwo. Usłyszałbyś legendę o Czarowniku, który sprowadzi zagładę.Lecz wybrać się tam nie pozwolą. Chyba że w jedną stronę.Dobrze, że wpuścili choć reportera.Trzeci Świat, to snuta przez dziennikarza z Ziemi opowieść o świecie magii, rozdartym na pół.

O świecie zwartym w odwiecznym konflikcie. O świecie, w którym Armageddon nie jest tylko i wyłącznie legendą.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Trzeci świat":


ekipacs.eu

©2008-2015 | DMCA | Contact us